Ето\'о с два гола в САЩ

11:32
Самуел Ето\'о отбеляза два гола при победата на Барселона с 5:2 срещу Гуадалахара в приятелски мач, който се игра на стадион "Солджър Фийлд" в Чикаго пред повече от 40 хиляди зрители.

Шави изведе каталунците напред в резултата в 25-ата минута, а 20 минути по-късно новото попълнение Александър Хлеб направи 2:0. Четири минути след почивката Ето\'о покачи на 3:0. В 59-ата минута Хесус Педия намали на 3:1, а в 73-ата камерунският нападател отбеляза второто си попадение и направи резултата 4:1.

В края на срещата Хавиер Ернандес отбеляза още един гол за Гуадалахара, а Хосе Касерес фиксира крайния резултат 5:2 в полза на каталунците.

Следващата контрола на Барселона е срещу Ню Йорк Ред Булс на "Джайънтс Стейдиъм" в сряда.